قوانین عمومی 120 کلیک

هشدار مهم

‏‌در وب سایت 120 کلیک ، هرگونه عضو گیری و فعالیت به صورت هرمی که منجر به پرداخت پورسانت شود منع قانونی داشته و وب سایت 120 کلیک بدون هیچ پیش فرضی برخورد با فرد خاطی را بر خود محفوظ می دارد.

هرگونه اقدام در ساختار وب سایت ۱۲۰ کلیک که منجر به تحریک کاربران در گروه های تبلیغاتی برای فعالیت در ساختارهای هرمی ، شبکه ای غیر قانونی و جذب و عضو گیری در وب سایت های خارجی بشود که موجب خروج ارز از کشورمان گردد ، مطابق قانون جرم محسوب شده و با افرادی که اقدام به عضوگیری از وب سایت ۱۲۰ کلیک می نمایند مطابق قانون برخورد شده و بدون هیچ پیش فرضی از فعالیت در این وب سایت به جهت حمایت از سایر کاربران در قبال افراد سودجو ، منع خواهند شد و وب سایت ۱۲۰ کلیک این حق را بر خود محفوظ میداند .

مشتری یا کاربر : به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، اقدام به نام نویسی و یا هرگونه استفاده از خدمات گروه وب سایت 120 کلیک نماید . همچنین از آنجا که وب سایت 120 کلیک یک وب‌سایت تبلیغاتی آنلاین ، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری شخصی است که با توجه به اصول ارائه شده در وب سایت 120 کلیک ، اقدام به فعالیت می‌کند

ارائه دهنده سرویس : در وب‌سایت 120 کلیک ، ارائه دهنده شامل ابزار ها ی الکترونیکی و سرویس های خدماتی بوده که مجوز های لازمه را کسب کرده است.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وبسایت 120 کلیک ورود کاربران به وب‏‌سایت 120 کلیک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت 120 کلیک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت هرگونه سرویسی نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت 120 کلیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

• مسئولیت‌های مربوط به خدمات، قیمت، محتوا و اطلاعات کاربران ثبت شده در سیستم بر عهده وب سایت 120 کلیک است.
• فاکتورهای ثبت شده در وب سایت 120 کلیک ، مربوط به پرداختی های کاربران ، در صورت درخواست کاربر توسط این وب سایت ارسال می‌شود.
• کلیه اقدامات کاربران در این وب سایت به صورت آنی و در لحظه انجام میپذیرد و کلیه پرداختی ها منوط به درستی صحت مشخصات کاربری کاربران در بخش پروفایل من خواهد بود.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات وب سایت 120 کلیک استفاده می‏‌کنید، نام نویسی اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت 120 کلیک ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت 120 کلیک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های این وب سایت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد وب سایت 120 کلیک برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند. همچنین ممکن است وب سایت 120 کلیک برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند. سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی وب سایت 120 کلیک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت 120 کلیک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت 120 کلیک ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات این سایت ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت 120 کلیک ، جزئی از دارای های معنوی این وب سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس ، در انحصار وب سایت 120 کلیک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وب سایت 120 کلیک و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار وب سایت 120 کلیک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران تنها مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از خدمات ارائه شده در این وب سایت میباشند و جاز به هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت 120 کلیک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج ، نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وب سایت 120 کلیک محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات وب سایت 120 کلیک ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است

ثبت پردازش
• روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه ثبت نامها در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
وب سایت 120 کلیک به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان نام نویسی می‌‏دهد.
• در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
• در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی خدمات موجود دروب سایت 120 کلیک، حق بلا اثر نمودن ثبت و خرید انجام شده توسط مشتری، برای وب سایت 120 کلیک محفوظ است. وب سایت 120 کلیک در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به وب سایت 120 کلیک می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
• کاربران باید هنگام فعالیت های مورد نظر خود، فرم پروفایل من را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، کلیه فعالیت های مالی کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس ‌همراه ، شماره شبا ، شماره کارت بانکی توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، وب سایت 120 کلیک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ، می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
• کلیه کاربران مجازند تا در هر زمان و به هر شکل فعالیت کاری خود را در این وب سایت لغو نمایند ، در اینصورت تنها مبالغی که در بخش موجودی به روز میباشد قابل استرداد میباشد و بعد از لغو حساب کاربری خود به هیچ عنوان امکان بازگشت و نام نویسی با مشخصات خود را نخواهند داشت


کاربرانی که به هر دلیل قصد تخریب ، هک ، جابجاییی و ... در این وبسایت را دارند توسط مانیتورینگ وبسایت 120 کلیک شناسایی شده و حساب کاربری آنها بدون هیچ پیش فرضی غیر فعال خواهد شد حتی در صورتی که داخل حساب کاربری خود گردش مالی هم داشته باشند . این حق از سوی وبسایت 120 کلیک محفوظ بوده و کاربران خاطی حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت